Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Odsłonili tablicę poświęconą ofiarom katastrofy smoleńskiej

Utworzony przez Gość, 10 kwietnia 2011 r. o 19:43
Anna napisał:
Jesli chodzi o faszyzm, to chyba PIS chce go wprowadzić. Marsze z pochodniami (dokładnie jak hitlerowskie) juz byly, wodz juz jest, wroga juz znalezli - a to Rosjanie, Żydzi, PO. Pisowiec Adolf straszy paleniem ludzi w piecach. Mało?
Jeśli chodzi o faszyzm,to na pewno PO chce go wprowadzić.Marsze z pochodniami (dokładnie jak hitlerowskie)już były,wódz (potomek dziadka z Wermachtu) już jest,wroga już znależli - Kaczyńscy,PiS,Polacy.Ryży fuhrer już nie straszy "dorżnięciem watah",mordowaniem ludzi,on już to robi.STOP faszyzmowi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak wszyscy w PISie sa tacy to tylko wspolczuc.
jak wszyscy w PO są takimi nieukami jak BUL komoruski to tylko współczuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory czlowiek ten dziadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chory czlowiek ten dziadek.
chory człowiek ten pisdzielec i jemu podobni zdrajcy Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dojdziemy do władzy to Ziobro zrobi z wami porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stanisław napisał:
Jeżeli ktoś nadal popiera PiS z Kaczyńskim to jest oczywiste że ma zaburzenia psychiczne tj. uległ wpływowi guru -jak w sekcie i juz nic mu nie pomoże. Będzie powtarzał najwieksze bzdury, wierzył w nie i będzie czynił zło "dla dobra sprawy". Kto jeszcze myśli niech uważa na siebie - dla dobra Polaski.
zacznij myśleć samodzielnie Stasiu!!!!! nie ważne kto rządzi warzne żeby rządził!!!, i nie kłamał,ty okiłamujesz swoich rodziców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
staś napisał:
zacznij myśleć samodzielnie Stasiu!!!!!
oczekujesz od leminga że zacznie myśleć samodzielnie? Lemingi to są zwierzątka stadne,one nie myślą samodzielnie,one idą za swoim przywódcą na ślepo,nawet w przepaść.Na tym polega istota lemingów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my PISowcy jestesmy lemingami i tcy zostaniemy. slepo wierzymy naszym partyjnym liderom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadek napisał:
my PISowcy jestesmy lemingami i tcy zostaniemy. slepo wierzymy naszym partyjnym liderom.
A my POwcy jesteśmy faszystami i tacy zostaniemy.ślepo wierzymy naszym faszystowskim liderom.dorżniemy PISowskie watahy do końca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisdzielec napisał:
Jak na razie to tylko 'dziadek' przepisuje bezwiednie. Cóż, jak zwolennicy PISU: prezes każe mówić tak, mówimy tak. Każe wierzyć w spisek, powtarzamy, że to spisek. Biedne pisiory, chodzą na sznurku starego świra, co mu padło na mózg.
PREZES mowi, a WERMACHT musi pisac do PO-jebow SMS-y,tak czerwona banda slabo przyswaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Jesli chodzi o faszyzm, to chyba PIS chce go wprowadzić. Marsze z pochodniami (dokładnie jak hitlerowskie) juz byly, wodz juz jest, wroga juz znalezli - a to Rosjanie, Żydzi, PO. Pisowiec Adolf straszy paleniem ludzi w piecach. Mało?
SLYSZALEM ZE TYLKO CIEBIE CIOTO CHCIAL SPALIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekonaliscie mnie ,ja juz nie chce miec nic wspolnego z PO-jabami,pragne sie nawrocic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stanislaw napisał:
PREZES mowi, a WERMACHT musi pisac do PO-jebow SMS-y,tak czerwona banda slabo przyswaja.
faszystowsko-bolszewicy z peło na drugi dzień po zamachu otrzymali z Moskwy maila o treści:"Katastrofę spowodowali piloci,którzy zeszli we mgle poniżej 100 m.Do ustalenia pozostaje,kto ich do tego skłonił." I tego POjeby trzymają się do dzisiaj. Znam osobiście kilku POjebów,zauważyłem że każdemu z nich strasznie cuchnie jakąś obrzydliwą zgnilizną z mordy.Co to może znaczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANIA napisał:
Przekonaliscie mnie ,ja juz nie chce miec nic wspolnego z PO-jabami,pragne sie nawrocic.
a mnie nie przekonaliście.nadal uważam że wszystkiemu winien PIS i kaczory.dzielą Polaków,sieją nienawiść,sypią piach w tryby,wsadzają kije w szprychy i chcą na trumnach smolenskich wygrać wybory.no i chcą podpalić Polskę.trzeba ich zdelegalizować i wprowadzić stan wojenny żeby ich wszystkich pozamykać i wywiezć na Syberię.żeby nie kaczory to Polska już dawno byłaby w UE i w NATO.Czas najwyższy odsunąć PiS od władzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
babcia napisał:
faszystowsko-bolszewicy z peło na drugi dzień po zamachu otrzymali z Moskwy maila o treści:"Katastrofę spowodowali piloci,którzy zeszli we mgle poniżej 100 m.Do ustalenia pozostaje,kto ich do tego skłonił." I tego POjeby trzymają się do dzisiaj. Znam osobiście kilku POjebów,zauważyłem że każdemu z nich strasznie cuchnie jakąś obrzydliwą zgnilizną z mordy.Co to może znaczyć?
Babcia- masz swieta racje,jak to nie chwycilo to PO-jeby wymyslily ze genaral byl pijany.Glupi narod ktoras wersje w koncu kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bul napisał:
a mnie nie przekonaliście.nadal uważam że wszystkiemu winien PIS i kaczory.dzielą Polaków,sieją nienawiść,sypią piach w tryby,wsadzają kije w szprychy i chcą na trumnach smolenskich wygrać wybory.no i chcą podpalić Polskę.trzeba ich zdelegalizować i wprowadzić stan wojenny żeby ich wszystkich pozamykać i wywiezć na Syberię.żeby nie kaczory to Polska już dawno byłaby w UE i w NATO.Czas najwyższy odsunąć PiS od władzy!
A ja tez nie moge juz patrzec na tych CZERWONYCH BUCOW,i na ciagle podwyzki podatkow,paliwa i cukru itd.wypisuje sie z tej czerwonej bandy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
higienistka napisał:
A ja tez nie moge juz patrzec na tych CZERWONYCH BUCOW,i na ciagle podwyzki podatkow,paliwa i cukru itd.wypisuje sie z tej czerwonej bandy.
Zgadzam się,czas najwyższy odsunąć PiS od władzy!Ile jeszcze będą męczyć nas te przeklęte kaczory?!Precz z PiSem!! Putin ratuj nas!!Jeszcze jeden!! jeszcze jeden!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym weszla w d*** putinowi,zeby tylko nie oddawal samolotu i czarnych skrzynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Higienistka napisał:
Ja bym weszla w d*** putinowi,zeby tylko nie oddawal samolotu i czarnych skrzynek.
I o to chodzi,Higienistko,o to chodzi!Po co nam ten złom? i te skrzynki? Przecież od pierwszych minut po "katastrofie" wiadomo że to pijani piloci pod naciskiem szalonego Prezydenta zahaczyli o ruską brzozę itd.itp. Co tu jeszcze wyjaśniać? Pu-tin na-szym przy-ja-cie-lem jest! Tra la la! A ty kaczor,przestań jątrzyć! Niech żyje przyjażń polsko-ruska!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! Niech Tusk wyjedzie na Kamczatke i tam buduje zieloną wyspę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...